Akce

Večer plný podnikatelských příběhů v IN-HUBu

Večer plný inspirace, při kterém přerovští a olomoučtí podnikatelé sdíleli své příběhy, nabídl koncem roku IN-HUBu Přerov. Podnikatelský Stand-up se uskutečnil pod záštitou Inovačního centra Olomouckého kraje a nabídl pohled široké veřejnosti pohled do světa byznysu.

Akce přinesla nejen cenné lekce z podnikání, ale také ukázala, jak důležité je setkávat se s výzvami s humorem a odvahou. Mezi hosty večera byli Jarda a Šárka z KVÍTÍ JINAK, kteří přešli od čísel a chemie k společnému podnikání v květinářství, setkání okořenila i designérka Sandra Švédová, která sdílela své příběhy a přístup k udržitelné módě.

Foodbloggerka Niki, známá jako Kam zajít Olomouc, se podělila o svůj příběh o budování online komunity a přechodu svého koníčku na plnohodnotnou práci. Patrik Zaoral z Eagle Scoots a později Scalou představil své zkušenosti s vývojem start-upů a významem učení se z překážek. Večer pak uzavřel Jakub Jüngling, který sdílel svou vášeň pro kvalitu a komunitu v jeho kavárně Nebe počká.

Podnikatelský Stand-up v IN-HUBu ukázal, že podnikání je plné výzev, ale také příležitostí pro růst a inovace. Hosté dokázali publikum nejen inspirovat, ale také jim ukázat, že sdílení a podpora v komunitě jsou klíčové pro úspěch v podnikatelském světě. Tento prosincový večer představoval nejen příležitost pro naslouchání inspirativním příběhům, ale stal se i předmětem zamyšlení pro všechny, kteří se odvažují vstoupit do světa podnikání.

Back to list