Naše služby

Využij našich služeb pro podnikatele a firmy

Našim členům a klientům poskytujeme zvýhodněné konzultační a mentoringové služby zaměřené na rozvoj inovativního podnikání, startup projektů a podnikavých a kreativních nápadů.

ICOK NašlápnuTO

Máš nápad? Přemýšlíš o vlastním podnikání, ale nemáš ještě konkrétní představu, jak na to? Nevíš, na co si dát pozor a na co všechno se připravit na úplném začátku? Právě pro tebe je tady platforma NašlápnuTO. Tady ti dokážeme poradit, podpořit tě a propojit ať už na začínající podnikatele nebo ostřílené lídry. Pojďme se potkat osobně face2face nebo na motivační přednášce na tvojí škole. Mrkni sem!

 

ICOK StartUp

Startuješ svůj byznys, máš spoustu nápadů a vizí? Chceš si ověřit, jaký mají potenciál? Pomůžeme ti rozklíčovat, kdo je tvá konkurence, ale i cílová skupina. Business model, marketing a networking nejsou cizí slova, ale konkrétní témata, která spolu projdeme a připravíme tě na efektivní prezentaci tvého nápadu, ať už na soutěž nebo před investory. Budeš (náš) příští Unicorn? Napiš Katce!

Konzultační služby pro inovativní firmy

Narazili jste ve svém podnikání na bariéru v podobě výzvy, se kterou si nevíte rady? Cítíte potenciál k expanzi, ale potřebujete se předtím postavit na pevnější nohy? Oceníte expertní pohled zvenčí ve formě mentoringu, který vaší firmě pomůže růst co nejefektivněji? Máme řešení! Naše konzultační programy ICOK PLATINN a ICOK DIGI pomáhají firmám nastartovat potřebné změny a inovace v oblastech business development, organizace a procesy, finance a digitální transformace. Expertní pohled zvenku pomůže ve vaší firmě uvést do pohybu změny, které z vaší dobré firmy učiní firmu skvělou.

Připravujeme pro vás program ICOK ENVI zaměřený na komplexní poradenství v oblasti udržitelného podnikání, ESG problematiky a zavádění konkrétních úsporných a udržitelných opatření ve vaší firmě. V září pro vás bude tento konzultační program ready.

Propojujeme světy

Vyvíjíte nový produkt nebo optimalizujete firemní procesy a dostáváte se do situace, kdy byste ocenili know-how, které dokáží nabídnout výzkumníci z univerzity, vysokých škol a výzkumáků? Propojíme vás na ně! Díky naší intenzivní spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci, Vysokou školou logistiky v Přerově a výzkumnými centry, které v Olomouckém kraji máme, dokážeme přesně identifikovat, které výzkumné pracoviště je na danou spolupráci vhodné a pomůžeme vám s ním nastartovat společný projekt.

Pořádáme tematické matchmakingové akce a další inovační eventy, kde se můžete inspirovat a najít nové kontakty. Staňte se našimi členy a buďte tak neustále v obraze!

Proč ICOK?

Inovační centrum Olomouckého kraje (ICOK) vytváří a kultivuje inovační prostředí napříč krajem s respektem ke společenským výzvám a technologickým trendům s udržitelným přesahem. Ambicí a vizí inovačního centra je být první a přirozenou adresou pro každého, kdo se chce podílet na pozitivních změnách v regionu. Inspiruje a vzájemně propojuje podnikatelské prostředí s akademickou sférou, podnikavé a kreativní obyvatele Olomouckého kraje.

Více informací najdete na webu inovaceok.cz.

icok
Inovace v Přerově

Nebo nás kontaktuj
pro více informací