Proč IN-HUB ?

HUB je místo otevřené kreativním a podnikavým lidem. Pod jednou střechou tu najdeš všechny služby, které potřebuješ k rozjezdu svého podnikání. Na akcích pořádaných v IN-HUBu získáš novou inspiraci a kontakty. Můžeš si pronajmout dílnu, židličku v coworkingu, zasedačku nebo celou kancelář.

Místo s geniem loci

Budova tzv. Blažkova domu v samotném srdci města Přerova má dlouhou historii. V roce 1881 jej nechal postavit perníkář a voskař Josef Blažek, který měl v budově provozovnu. Později prostory sloužily jako písárna továrny na hnojiva, cukrářství, ale také prodejna módního zboží. Po druhé světové válce byl v domě výbor komunistické strany, který pak vystřídal poslední nájemník – Vojenská správa. Dům byl dlouho veřejnosti uzavřený, v dezolátním stavu a my bychom jej chtěli opět otevřít světu i modernímu využití.

Co chceme nabídnout

Inspirativní prostředí, kde lze pracovat a třeba i potkat nové partnery pro svůj byznys. Přerovský hub je určený pro rozvoj inovativního podnikání s přidanou hodnotou, pro firmy, které mají ambice jít se svou službou nebo produktem na světové trhy, a přitom podnikat z Přerova, přinést do regionu nová pracovní místa a pomoct místní ekonomice. Současně chceme podporovat byznys, který zohledňuje udržitelná témata, nepřispívá k devastaci životního prostředí. Naopak hledá inovativní řešení, jak s negativními dopady na klima bojovat.

Cowork space

Přijď k nám na testovací den

Kanceláře nebo židle a stůl

Inovační hub nemá sloužit pouze jako kancelářská budova. Nabídne přednáškový sál až pro 60 lidí, kde se budou pravidelně konat události se zajímavými řečníky. Pro své akce si jej mohou pronajmout i místní spolky, kreativci, obce, školy nebo další firmy. Chceme, aby se stal otevřeným, živým místem v samém srdci historického centra města.

Pro toho, kdo nepotřebuje celou kancelář, ale stačí mu židle a stůl, bude k dispozici takzvaný coworking. Tedy otevřený sdílený prostor s oddělenými pracovními místy, klidnými zákoutími a call-roomem.

Dílny nejen pro kutily

V obnově Blažkova domu Přerov získá také jedno významné prvenství. Součástí jsou totiž i kreativní dílny, které mohou využívat jak kutilové, kterým chybí vlastní prostory nebo vybavení, tak školy a v neposlední řadě i firmy, které si chtějí vyrobit nebo ověřit nový prototyp, aniž by draze investovali do vlastního vybavení či předělání výrobní linky. V dílně budou k dispozici pokročilé 3D tiskárny, 3D skener, elektrotechnické vybavení nebo mechanická dílna.

Benefity

Proč být u nás

Cowork, kongresový sál, kreativní dílny, nahrávací studio, relax room, zasedačky, plně vybavené kanceláře a skvělá komunita to je IN-HUB.

U nás můžete změnit svoje sny v realitu.

Prostředí

Inspirativní a inovační prostředí

Eventy

Přednášky, workshopy, společenské akce

Přístup 24/7

Pro naše stálé členy je nepřetržitý přístup samozřejmostí 

Aktuality

Kde všude se o IN-HUBu psalo? Jaké jsou novinky? Právě tady se dočtete o aktuálním dění.