Akce

ICOK Startup Academy

Máš vlastní startup? ICOK tě připraví na setkání s investory!

Společně s Inovačním centrem Olomouckého kraje a předními startupovými guru v Česku projdete světem expanze, prodeje, marketingu a prvního financování.

Co je Startup Academy?

ICOK Startup Academy je 5 masterclass workshopů, kde společně s ambiciózními lidmi a guru startupového světa posuneš svůj startup na vyšší level.

Seznámíš se s lidmi stejně nadšenými jako ty, získáš nové zkušenosti a perspektivy, díky kterým dosáhneš dalšího úspěchu.

 

 

Účast v akademii je bezplatná. Přihlaste se do 25. 3. 

ZDE

 

Co získáš?

Exkluzivní know-how: Vše se naučíš od špičkových profesionálů z oboru, v přátelské a podporující atmosféře.

Bohatá síť kontaktů: Setkáš se tváří v tvář s předními investory a rozšíříš si svůj network.

Atmosféra: Užiješ si skvělou atmosféru a načerpáš inspiraci v olomouckém Long Story Short. Na finální setkání se můžeš těšit do meky startupů v pražském Karlíně ve WorkLounge.

Program

4. 4. 2024

Začínáme!

Startup Academy Pitch deck, příběh foundera a AI ve startupu

Startup Academy zahájíme v olomouckém Long Story Short příběhem foundera Tomáše Zapletala z Worldee, který bude sdílet svoji zkušenost se vznikem cestovatelské platformy.

Budete mít také příležitost představit svůj startup a společně s Danielem Nytrou zjistit, jak vám umělá inteligence může pomoci ovládnout online marketing.

 

9. 4. 2024

Marketing, PR a média

Marketingem nás provede Margarita Fries, brandová a marketingová manažerka na volné noze s mnohaletou praxí v korporacích i menších firmách, s empatií, citem pro detail a smyslem pro humor.

 

11. 4. 2024

Strategie prodeje a expanze na zahraniční trhy, byznys plán

Téma strategie prodeje a expanze představí Lukáš Brýdl, obchodní ředitel Gondella, s výbornými prodejními skills a zkušeností s expanzí na zahraniční trhy. Společně také probereme byznys plánování na jednotlivých case studies vašich startupů.

 

16. 4. 2024

Ochrana duševního vlastnictví, právní aspekty startupů, zaměstnanecké akcie

Josef Bouchal z HAVEL & PARTNERS se specializuje například na oblast akvizic a prodeje společností, private ekvity, venture kapitál, vytváření společných podniků, právo obchodních společností nebo obchodní právo. Zaměříme se s ním na právní aspekty startupů, ale také ochranu duševního vlastnictví a zaměstnanecké akcie.

 

26. 4. 2024

Jak na dokonalý pitchdeck pro investora, soutěž o nejlepší startup

Finále Startup Academy společně oslavíme ve WorkLounge Praha – Karlín. Účastníci akademie po absolvování workshopu „Jak na dokonalý pitchdeck“ předstoupí před porotu v soutěži o nejlepší startup, a budou tak mít příležitost setkat se se zástupci předních českých investičních fondů jako jsou Depo Ventures, Tensor Ventures a nebo Lucemburský fond Ilavska Vuillermoz Capital. Vítěz soutěže se kvalifikuje do celostátního finále na Ynovate festivalu, kde může vyhrát cestu do Silicon Valley na jednu z nejprestižnějších startupových událostí.

 

Back to list